Przewielebni Księża Proboszczowie,

Drodzy Księża Opiekunowie Żywego Różańca,

Drodzy Zelatorzy Wspólnot Różańcowych.

W dniach od 26-28 sierpnia 2014 r., odbędą się w Ośrodku Caritas w Ostrowcu Rekolekcje dla członkiń i członków Żywego Różańca pod hasłem " SKRZATUSKA PANI! NAUCZ NAS PRZEŻYWAĆ TRUDY ŻYCIA".

W klimacie otaczającego nas piękna natury, które daje nam wyjątkową okazję do wyciszenia, modlitwy i przeżywania wspólnoty diecezjalnej jaką tworzy Żywy Różaniec pragniemy przez serce Maryi pochylić się nad tejemnicami życia Jezusa. Jej "Tak", wypowiedziane z ufnością staje się bramą działania łaski Bożej, niepojętej Miłości, która przebacza z krzyża. Ta cudowna modlitwa jest przeżywaniem codzienności i wspólnym wędrowaniem z Maryją ku pełni życia - ku Bogu.

Rekolekcje poprowadzi pełen ewangelizacyjnej mocy Ks. Rafał Stasiejko, Proboszcz z Dobrowa.

Koszt pobytu wynosił będzie 100 zł.

Zapisy u ks. dyr. Piotra Szczepaniuka: tel. 697 06 12 60 lub 67 258 44 13,

Ks. Piotr Szczepaniuk

WAKACJE! ...

ZAPRASZAM, do skorzystania z bogatej oferty ośrodka, by w letni czas dobrze wypocząć i zregenerować siły duszy i ciała, by swoje codzienne obowiązki podjąć z nowym

entuzjazmem i zapałem.

Ośrodek Charytatywny Caritas w Ostrowcu jak co roku przygotowuje swój dom i całą bazę turystyczną na podjęcie zorganizowanych grup dzieci i młodzieży oraz dor
osłych i rodzin, które na terenie naszego ośrodka pragną zorganizować rekolekcje lub wakacyjny wypoczynek.

Copyright © 2014 Ośrodek Charytatywny CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ST. LIBORIUS w Ostrowcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.