HURRA WAKACJE!

Nastał piękny czas wypoczynku, możliwości by uciec od spraw codziennych i w słońcu, pośród lasów, jezior nabrać dystansu do siebie, życia i zrelaksować sie pogodnie, sportowo i kontemplacyjnie.

To  wszystko możliwe w ośrodku w Ostrowcu. Plaża z pomostem nad jeziorem, sprzęt sportowy, leśne dróżki, wspaniała kuchnia p.Ani oraz najważniejsze miejsce- kaplica św. Antoniego, gdziemożna zrzucić wszelkie troski na Pana i w Nim i z Nim odnaleźć pokój i radość.

Zapraszam i Życzę wszyskim pięknego wypoczynku, by zregenerować siły ciała i ducha.

Z modlitwą

Ks. Piotr Szczepaniuk  - dyrektor Ośrodka

New layer...

 

TERMINY TURNUSÓW KOLONIJNYCH NA LATO 2015 R.

turnus  16.08 - 21.08.2015r.

Przyjazd w dniu rozpoczęcia turnusu do godz. 17.30 i rozpoczęcie kolacją. Zakończenie obiadem w ostatnim w dniu turnusu i wyjazd o godz. 13.30.

Przyjęcie grupy wakacyjnej na listę zobowiązań ośrodka nastąpi po podpisaniu umowy dotyczącej ilości planowanych uczestników i wpłacie na konto ośrodka zadatku.

Cena zawiera posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje, koszt ratownika wodnego oraz możliwość korzystania ze sprzętu wodnego: kajaki i rowery, a także możliwość korzystania z rowerów lądowych.

Zapraszam do współpracy.

Ks. Piotr Szczepaniuk

Dyrektor Ośrodka

Copyright © 2015 Ośrodek Charytatywny CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ST. LIBORIUS w Ostrowcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.