Pragnę życzyć by Czas Zmartwychwstania,
tak bardzo szczególny w swej wymowie,
pozwolił zbliżyć się do ran Jezusa, by zrozumieć, że Krzyż niesie Życie,
a w naszą codzienność wnosi nadzieję pośród zwątpień i cierpień,
i tylko w Nim możemy w pełni żyć szczęśliwie.
Niech Zmartwychwstały obdarzy Was wszystkich mocą wiary,
pokorą zawierzenia, radością służenia
i błogosławi Waszym bliskim, darząc zdrowiem,
a w serca wnosi pokój i dobro.


Ks. Piotr Szczepaniuk, dyrektor ośrodkaOśrodek Charytatywny Caritas w Ostrowcu jak co roku przygotowuje swój dom i całą bazę turystyczną w sezonie wakacyjnym 2014 na podjęcie zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, które na terenie naszego ośrodka pragną zorganizować rekolekcje lub wakacyjny wypoczynek. Są jeszcze wolne miejsca w następujących terminach:

III Turnus - od 28 lipca  do 08 sierpnia 2014 r.

IV Turnus - od 09 sierpnia  do 15 sierpnia 2014 r.

V  Turnus - od 18 sierpnia  do 22 sierpnia 2014 r.

Więcej informacji na stronie ośrodka: www.ostrowiec.caritas.pl

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel. 67 258 13 44 lub 697 061 268

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Ks. dyr. Piotr Szczepaniuk

TWÓJ 1% MOŻE WIELE ZMIENIĆ - CARITAS "POMAGAM BLIŹNIEMU"

Nie zawsze możesz pomóc komuś osobiście, ale to nie znaczy że nie możesz pomóc mu wcale. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dzieł podejmowanych przez Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Na co dzień troszczymy się o: Hospicjum w Darłowie, Dom Samotnej Matki i Centrum Kryzysowe dla Kobiet z Dziećmi w Koszalinie, stołówkę dla ubogich, świetlice dla dzieci, ośrodki charytatywne. To tylko, niektóre formy naszego działania. Na stronie www.koszalin.caritas.pl można zapoznać się z placówkami prowadzonymi przez naszą Caritas oraz przeczytać o prowadzonych akcjach i udzielanej pomocy, oraz pobrać nasz program do rozliczeń PIT.

Dziękujemy za zaufanie i udzielone wsparcie Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Będziemy ogromnie wyróżnieni, jeżeli przekażą nam Państwo 1% ze swojego podatku dochodowego i polecą naszą Caritas swoim bliskim i znajomym. Możecie Państwo włączyć się w naszą codzienną pomoc wpisując nasz numer KRS 0000274950 Caritas "Pomagam Bliźniemu" w swój PIT.

Za wszystkich ofiarodawców Caritas raz w miesiącu odprawiana jest Msza św.

Copyright © 2014 Ośrodek Charytatywny CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ST. LIBORIUS w Ostrowcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.