Kochani!

Życzę radosnego poszukiwania i odkrywania sposobów udowodnienia Jezusowi, że Go kochamy ponad wszystko i pragniemy iść Jego drogą do końca. I abyśmy wszyscy mogli spotkać się z naszym Panem na Jego uczcie przygotowanej dla miłujących Go.

Życzę, takiej miłości, by wytrwać z Panem pośród trudów i pozwolić się zeń wyprowadzić. I Bożego Pokoju na dziś i na to, co  przychodzi czy zaskakuje.

Niech Zmartwychwstały Chrystus pomaga Wam powstawać w wierze i nadziei, bo po wydarzeniach Wielkiego Piątku -  czasu ogromnego udręczenia Syna Bożego za nasz grzech - nadchodzi Poranek Wielkanocny.

Świeżości tego poranka w realizacji powołania i misji życzę z calego serca. Świąt wypełnionych obficie radością.

Z Bożym błogosławieństwem i modlitwą

Ks.dr Piotr Szczepaniuk, dyrektor ośrodka

 

TERMINY TURNUSÓW KOLONIJNYCH NA LATO 2015 R.

turnus  16.08 - 21.08.2015r.

Przyjazd w dniu rozpoczęcia turnusu do godz. 17.30 i rozpoczęcie kolacją. Zakończenie obiadem w ostatnim w dniu turnusu i wyjazd o godz. 13.30.

Przyjęcie grupy wakacyjnej na listę zobowiązań ośrodka nastąpi po podpisaniu umowy dotyczącej ilości planowanych uczestników i wpłacie na konto ośrodka zadatku.

Cena zawiera posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje, koszt ratownika wodnego oraz możliwość korzystania ze sprzętu wodnego: kajaki i rowery, a także możliwość korzystania z rowerów lądowych.

Zapraszam do współpracy.

Ks. Piotr Szczepaniuk

Dyrektor Ośrodka

Copyright © 2015 Ośrodek Charytatywny CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ST. LIBORIUS w Ostrowcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.